Оченята Носики Вії
Очі, носи, вії
Щоб закінчити образ коханої рукодільну іграшки необхідно оформлення особи або мордочки. Кожна рукодільниця знає що їх можна виготовити з того ж матеріалу, з якого зроблена іграшка. Для створення «фурнітури» використовують такі матеріали:
- бісер
- тканина
- шкіра
- гудзики
- фетр
- в'язання спицями
- валяння з вовни
- в'язання гачком
- намистини
- плетіння макраме
Недоліками такої техніки є те, що такі вироби можуть виявитися занадто нереалістичними і невідповідними для іграшки.
Правильно підібраний розмір і колір очей або форма носа задає характер іграшкового персонажу, робить його «живим».
Заготовки бувають на ніжках (кріпленнях) і без них. Істотно відрізняються між собою формами, реалістичністю і кольором.
Лита фурнітура буває у вигляді:
- зубів
- мови
- губ
- дзьоба
- іклів
- вій
- очок
- усмішки
- серця
Лялькові вії також можна зробити самостійно. При цьому застосовують всі види стрічки, різні тканини, нитки, пластик, металізовані матеріали. Але для їх виготовлення необхідна посидючість, акуратність і практика. На це готові не всі, і тому багато умільці воліють купити в інтернет магазині 100idey.com.ua вже готові вії.
Використання товару:
Головним чином пластикові заготовки, призначені для всіх видів м'яких іграшок, які тільки можна придумати і втілити в життя. Умільці роблять такі іграшки текстильними, в'язаними, свалянными, вишитими, шитими, сплетеними. Використовується така фурнітура і для ляльок. Слід зауважити, що також можна таким чином «реанімувати» улюбленого іграшкового друга, а не тільки при створенні нового. Заготовки можна застосовувати не лише в іграшках, а й для прикраси одягу. Часто можна зустріти очі-носики на дитячих рюкзачках і сумочках. Використовують так само при декоруванні і створення творчих картин.
Щоб уберегти виробу від передчасного старіння і втрати привабливого зовнішнього вигляду необхідно пам'ятати, що прямі сонячні промені сприяють вицвітання кольору, а механічне тертя або будь-яке інше вплив пере нанесену фарбу.