Корисні статті :: Ідеї підхватів для штор
 
 

Ідеї підхватів для штор

Кожна жінка приносить в дім затишок, тепло і атмосферу. Всі ми знаємо, що дуже важливу роль відіграють дрібниці. Це може бути невелика композиція, декоративна свічка, килимок, вазон з квіткою і багато іншого. Цікавим для створення є підхвати для штор. Вони прості у виконанні, їх можна зробити сезонними, для конкретного свята і ідеально підібрати по стилю і тематиці.

Підхват для штори грає відразу кілька функцій. Він утримує тканину разом, даючи проникати більшої кількості світла в кімнату. І також підхвати безсумнівно доповнюють самі штори, прикрашають їх і стають частиною всієї кімнати. Перш ніж приступити до виконання такого виробу слід визначиться з технікою створення, матеріалами, які будуть використовуватися і бажаним кінцевим видом. Якщо складно придумати дизайн самостійно - можна пошукати ідеї в мережі інтернет. У нашій статті ви побачите кілька варіантів, як самих класичних, так і дуже креативних і незвичайних.

    

Один з найпростіших способів - купити в магазині готові підхвати або основи для них. Це можуть бути різні гачки, кільця, шнури з великими кистями і інша фурнітура. Їх можна відразу використовувати або доповнити своїми деталями - пришити намистинки, приклеїти квіти, оформити тканиною і безліч інших варіантів.

У разі, коли залишилася тканина штор, після їх укорочення або пошиття, або ж підібравши іншу підходящу - можна зробити підхвати з цього відрізка тканини. Також можна використовувати широкі репсові стрічки, стрічки з атласу, мішковини, органзи і парчі. Вибір залежить від стилістики та оформлення кімнати. Кольори можуть бути в тон або ж контрастними. Таку смужку можна просто обв'язати навколо штори або тюлі, або ж прикрасити широким бантом, квітами зі стрічок, тканини, фетру, фому або пластику.

З атласу, шовку і органзи роблять ніжні повітряні квіточки і листочки. Зручно стрічки купити по метражу - для маленьких виробів, і рулоном - для великих і об'ємних. Щоб вийшла трояндочка з стрічки досить закручувати її по спіралі, фіксуючи кожен виток і загинаючи куточки, щоб виходили пелюстки. Квіточки з стрічок також виконують в техніці канзаші, часто поєднують кілька видів стрічок, які відрізняються за кольором і матеріалом. Такі квіти часто фіксують на кільцях із застібками. Красиві квіти для декору підхватів створюють використовуючи м'який фетр і фоаміран. Залежно від розміру шаблона - відрізняються за величиною і квіточки. Штучні тичинки, листочки і ягоди можуть доповнити всю композицію, роблячи її більш завершеною і повною.

Вибираючи вид підхвату і його декор, слід враховувати матеріал, з якого зроблена штора або тюль і її довжина. Підхват може фіксуватись за допомогою магнітів, застібок, гудзика і петельки, або ж просто зав'язуючи на вузол. Простими і красивими підхватами є підвіси з декоративних шнурів, металевих ланцюжків, намистин на нитці. Такі прикраси часто роблять багатоярусними, зав'язують в складні вузли, доповнюють підвісками, прикрашають основу такого підхвату. Часто використовують перлинні і кришталеві намистини, легкі акрилові і навіть скляні.

   

Для підхватів можна зробити в'язані елементи за допомогою спиць або гачка. Це може бути ланцюжок, різні візерункові фігурки і навіть м'які іграшки. Як підхвати, можна використовувати і звичайні іграшки з тканини або фетру. Вони фіксуються за лапки, в які поміщають сильні магніти або прив'язують на гудзики. Такий варіант відмінно підходить для дитячої кімнати і обов'язково сподобається дитині. Цікаво виглядають різнокольорові помпони, які можна придбати в магазинах або зробити самостійно з пряжі.

Креативним особистостям сподобається чашка у вигляді підхвату, велика брошка, справжні лялечки, дзвіночки, навіть справжні лампочки, все залежить тільки від уподобань господаря будинку і бажання творити. Магазин для рукоділля 100idey.com.ua пропонує в своєму асортименті величезний вибір стрічок, квіточок, тасьми, намистин і багато чого іншого. Матеріали стануть в нагоді при створенні гарних і незвичайних виробів, різних декорів, дизайнів і прикрас.