place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.109 (м.КПІ)
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00
Особистий кабінет
<br>
Корзина

Подарунок для вас

9/9
9/9

Голки для ручного шиття

Иглы Regal
NEW HIT
1093-003
+
10,60 грн
Иглы Маяк для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-034
+
5,80 грн
Иголки на маленьком круге красном 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-048
+
8,60 грн
Иглы Assorted для ручного шитья 50 шт.
NEW HIT
1093-043
+
23,00 грн
Иглы Винни Пух для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-067
+
3,70 грн
Иголки на большом круге желтом 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-047
+
10,10 грн
Иглы Золушка для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-050
+
3,70 грн
Иголки на большом круге красном 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-045
+
10,10 грн
Иглы Зайчик для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-035
+
3,70 грн
Иголки на маленьком круге зеленом 16 шт. для ручного шитья
NEW
1093-049
+
8,60 грн
Мел-мило портновское Panda 4,5х4,5 см
NEW HIT
906-033
+
17,00 грн
Игла для бисера 15 шт
NEW HIT
421-002
+
5,00 грн
Булавки кравецькі 3 см
NEW HIT
906-032
+
21,00 грн
Иглы Мультяшки для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-075
+
4,00 грн
Иглы Солнце для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-076
+
4,00 грн
Голки на маленькому колі зеленому 16 шт. для ручного шиття
NEW HIT
1093-077
+
8,60 грн
Голка для нанизування бісеру
NEW HIT
1093-002
9,75 грн
Товар відсутній
Иглы для лент Gold
NEW HIT
1093-004
18,70 грн
Товар відсутній
Набор игл для канвы 5 см, Profi (5 иголок)
NEW
1093-005
(1)
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы Profi бисерные 5 шт.
NEW HIT
1093-040
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы для ручного шитья слабовидящих 12 шт.
NEW
1093-042
16,80 грн
Товар відсутній
Набор игл для канвы 5 см, Profi (5 иголок)
NEW HIT
1093-070
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы Regal для ручного шитья 16 шт.
NEW
1093-038
16,80 грн
Товар відсутній
Популярные в Категории
Хиты продаж Категории

Голки для ручного шиття

Голки для ручного шиття – це інструменти, якими користуються в швейному майстерності. Голка має форму тонкого і довгого двостороннього стрижня. Одна сторона стержня загострена, а на іншій розміщено спеціальний отвір, яке називається вушком. У нього протягується нитка , і інструмент готовий до виконання своїх функціональних завдань. Без застосування голки складно уявити рукоділля в цілому. Практично всі види майстерності припускають застосування голок в своїх технологіях виготовлення різних виробів. Цей інструмент використовується в багатьох областях життєдіяльності людини. Вони бувають призначеними для ручного шиття, а можуть – для швейних машинок.

Види голок для ручного шиття

Голки бувають дуже різних видів. Залежно від того, з яким матеріалом працює майстриня, потрібно правильно вибирати інструмент , тобто голку. Для роботи з тонкими тканинами, наприклад з шифоном, шовком, або фатин, слід вибирати голку з коротким і тонким підставою, з гострим кінцем і маленьким вушком. Працюючи з щільними тканинами, такими як шерсть, фліс, кашемір, вибір слід віддати голках з довгим підставою середньої товщини і довгим широким вушком. Якщо мова йде про таких матеріалах, як шкіра або хутро, тут перевагу краще віддати довгим і товстим голках з тупим кінцем, і з великим вушком. Якщо ви вирішили зайнятися декоративними видами мистецтва, наприклад роботою з бісером, тоді вам слід знати, що для роботи з цими деталями рукоділля існують спеціальні види голок. Це тонкі й довгі голки, з гострим кінцем і довгим вушком. Вони розроблені спеціально для того, щоб дрібні деталі з маленькими отворами було легко захоплювати і протягувати за допомогою такої голки. Як бачимо, для роботи з різними тканинами і матеріалами необхідно підбирати відповідні голки. Виходячи з цього, голки для ручного шиття потрібно вибирати за такими критеріями:

  • по довжині підстави;
  • по товщині підстави;
  • за типом загостреності;
  • за розміром і типом вушка.

Інтернет магазин 100IDEY для рукоділля пропонує вам купити голки для ручного шиття таких видів:

  • голки для ручного шиття слабозорих;
  • голки для стрічок;
  • голки бісерні;
  • голки для нанизування бісеру;
  • голки для канви;
  • голки з золотим вушком і інші види.

Купити набори голок для ручного шиття в нашому магазині можна в кулечном упаковці, в паперовій упаковці і в пластиковій коробочці. У вас є можливість купити голки в кількості від 1 штуки до наборів з 21 голки. Такий асортимент розрахований на широкого споживача і спрямований на задоволення різних запитів наших покупців.

Особливості голок для ручного шиття

До особливостей даного інструменту для рукоділля можна віднести його залежність або прихильність до функціональних завдань. Що це означає? Мова про те, що кожен вид рукоділля, будь-яка техніка в рукоділлі і застосування різних видів матеріалів вимагають підбору відповідного виду голок. Наприклад, можна сказати про шовку і шкірі. Не можна використовувати один вид голки для цих двох, абсолютно різних за всіма характеристиками, матеріалів. Тонка, коротка і гостра голка з маленьким вушком не впорається з грубої і міцної шкірою. У кращому випадку вона просто не проткне матеріал, в гіршому випадку – зламається. Точно так, і товста і довга голка з тупим кінцем, застосовувана для роботи зі шкірою, не підійде для шовку. Тупий кінець буде пошкоджувати тонкі шовкові нитки, і псувати матеріал. Виходячи з цього, працюючи з різними видами матеріалів, слід враховувати особливості різних типів голок.

У яких областях рукоділля можна застосовувати голки для ручного шиття?

Голками для ручного шиття можна виконувати абсолютно всі види штопальної і вишивальних робіт, а також в швейному майстерності. Пошиття одягу, взуття, аксесуарів, декоративних предметів інтер'єру неможливий без використання різних видів голок. Ремонтні ательє і ательє з пошиття одягу – це ті області рукоділля, в яких голки є також головним інструментом. У виготовленні карнавальних і сценічних костюмів і спецодягу теж не обходяться без голок різних видів. Навіть пришити гудзики без голки-завдання непросте. У виготовленні біжутерії та різних аксесуарів для волосся голки різних видів виконують різні функції. Одні голки використовуються для шиття або зшивання деталей вироби, інші – для декорування. Наприклад, для прикраси вироби бісером слід використовувати бісерні голку. Якщо хочете пришити до свого виробу стрічки, скористайтеся для цього спеціальною голкою для стрічок. Виготовлення браслетів з бісеру і масштабні декоративні візерунки з бісеру вимагають зосередженості і чітких дій. Така робота дуже непроста. І для її полегшення майстрині використовують спеціальну голку для нанизування бісеру. Така голка має вигляд тонкого і дуже довгого стрижня, на який можна нанизувати бісер. Ще голки використовуються у виготовленні декоративних прикрас на тематичні заходи. Це і весільні, і вінчальні церемонії, і дні народження та ювілеї та багато інших урочистостей, в яких передбачається прикрашання залів, фото зон і так далі. У виробах ручної роботи голки є лідерами серед інших видів інструментів, оскільки з їх допомогою можна виготовляти, ремонтувати і декорувати практично всі.

Супутні товари, які використовуються з голками для ручного шиття

Сама по собі голка для ручного шиття мало чим може допомогти в роботі над виготовленням якого-небудь виробу. Тому, для роботи з голкою застосовуються супутні товари і матеріали. Це можуть бути різні види нитки , волосінь , шнури або стрічки . Завдяки тандему голки з перерахованими раніше товарами, можна працювати в техніках шиття, декорування, ремонту одягу і тому подібного.

Як правильно зберігати голки для ручного шиття?

Голки ставляться до небезпечного виду інструментів, оскільки можуть принести шкоду людині. Тому, зберігати голки слід в недоступних для дітей місцях і в спеціальних закритих коробках, скриньках, ящиках і таке інше. Найкраще голки зберігати в окремих коробочках. А ці коробочки-в спеціальному органайзері для рукоділля. Купити такий органайзер ви можете в нашому магазині для рукоділля – 100I DEY . Крім того, ви можете виготовити органайзер для зберігання всього необхідного для рукоділля своїми руками.

Відгуки

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.