place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.109 (м.КПІ)
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00
Особистий кабінет
<br>
Корзина

Подарунок для вас

9/9
9/9

Голки

Иглы Regal
NEW HIT
1093-003
+
10,60 грн
Иглы Маяк для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-034
+
5,80 грн
Иголки на маленьком круге красном 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-048
+
8,60 грн
Иглы Assorted для ручного шитья 50 шт.
NEW HIT
1093-043
+
23,00 грн
Иглы Винни Пух для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-067
+
3,70 грн
Иголки на большом круге желтом 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-047
+
10,10 грн
Иглы Золушка для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-050
+
3,70 грн
Иголки на большом круге красном 16 шт. для ручного шитья
NEW HIT
1093-045
+
10,10 грн
Иглы Зайчик для ручного шитья 15 шт.
NEW HIT
1093-035
+
3,70 грн
Иголки на маленьком круге зеленом 16 шт. для ручного шитья
NEW
1093-049
+
8,60 грн
Булавки кравецькі 3 см
NEW HIT
906-032
+
21,00 грн
Игла для бисера 15 шт
NEW HIT
421-002
+
5,00 грн
Иглы Зайка для ручного шитья 10 шт.
NEW
1093-073
+
3,70 грн
Иглы Мультяшки для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-075
+
4,00 грн
Иглы Солнце для ручного шитья 7 шт.
NEW HIT
1093-076
+
4,00 грн
Голки на маленькому колі зеленому 16 шт. для ручного шиття
NEW HIT
1093-077
+
8,60 грн
Голка для нанизування бісеру
NEW HIT
1093-002
9,75 грн
Товар відсутній
Иглы для лент Gold
NEW HIT
1093-004
18,70 грн
Товар відсутній
Набор игл для канвы 5 см, Profi (5 иголок)
NEW
1093-005
(1)
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы Profi бисерные 5 шт.
NEW HIT
1093-040
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы для ручного шитья слабовидящих 12 шт.
NEW
1093-042
16,80 грн
Товар відсутній
Набор игл для канвы 5 см, Profi (5 иголок)
NEW HIT
1093-070
5,60 грн
Товар відсутній
Иглы Regal для ручного шитья 16 шт.
NEW
1093-038
16,80 грн
Товар відсутній
Популярные в Категории
Хиты продаж Категории

Голки

Голки є інструмент для рукоділля, виконаний у формі тонкого металевого стержня. З одного боку голка має гострий кінець, а з іншого боку – отвір, що називається вушком, для протягування в нього нитки, жилки або шнура. Голка складається з вістря, стержня і вушка. Голки відносяться до числа інструментів, які використовують в різних видах рукоділля. Найбільш популярним видом рукоділля, в якому використовуються голки, є вишивання. Залежно від техніки вишивання, розрізняють такі методи вишивки:

 • вишивання хрестиком;
 • вишивання гладдю;
 • вишивання бісером;
 • вишивання стразами;
 • вишивання паєтками;
 • вишивання стрічками та багато іншого.

Види голок

В залежності від призначення, голки діляться на такі види :

 • голки для ручного шиття;
 • голки для швейних машин.

Голки відрізняються один від одного такими характеристиками :

 • по товщині стрижня;
 • по довжині голки;
 • за розміром вушка.

Якщо говорити про голках в цілому, то умовно їх можна поділити на такі види :

 • голки для зшивання тканин;
 • голки для декоративних робіт;
 • голки для роботи зі шкірою та хутром;
 • голки для роботи з щільними тканинами;
 • голки для зашивання;
 • штопальні голки;
 • для вишивання голки;
 • голки з подвійним вушком або, іншими словами голки для слабо зрячих людей і так далі.

Виготовляються голки з нержавіючого і стійкого до корозії металу. Для поціновувачів мистецтва рукоділля випускають голки з дорогоцінних металів. Такі голки можуть стати відмінним варіантом для подарунка.

Виходячи з того, в якій техніці ви хочете вишивати свою саморобку, вам потрібно вибрати відповідну голку. Якщо ви плануєте вишивати бісером, паєтками або стразами, тоді вам слід вибрати тонку і довгу голку, для зручного захоплення, нанизування та протягування дрібних деталей. Якщо ви зібралися шити ляльку або м'яку іграшку, тоді вам слід вибрати голку середньої довжини, з довгим вушком. Для роботи з шкірою і іншими щільними матеріалами необхідно вибирати спеціальну товсту ручну голку з тригранним вістрям. Для того, щоб залатати дірку, слід вибирати довгу голку з овальним вушком, щоб в нього можна було всунути кілька ниток одночасно.

Області використання голок

Голка є універсальним інструментом не тільки в рукоділлі, але і в інших областях життєдіяльності людини. Голки застосовуються в будівництві, в пошитті взуття, в медицині. Але для цього, зрозуміло, використовуються спеціальні голки. Повертаючись до теми голок для рукоділля, можна без перебільшення сказати, що практично жодна область рукоділля не обходиться без застосування цього інструменту. Голка є незамінним інструментом для пошиття одягу, взуття та різних аксесуарів. За допомогою голки можна легко зшити різні матеріали і тканини між собою, а також пришити до будь-якої поверхні різні деталі. Найбільш затребуваними голки є в такому вигляді рукоділля, як вишивка . Вишивати голкою можна різними матеріалами. Умеліци умільці використовують для вишивки нитка , стрічки , бісер , стрази , паєтки , намистини і багато іншого. Різні техніки вишивки, які застосовуються у виготовленні виробів ручної роботи, створюють неймовірні візерунки, орнаменти та картини. А застосування в одній роботі різних технік і матеріалів для вишивки, здатні створити неймовірно гармонійні і оригінальні композиції, які вражають своєю красою. Так, за допомогою голки, нитки або інших декоративних елементів, можна створювати вишиті картини, панно, гобелени. Крім того, за допомогою нитки та голки, можна виготовити декоративні елементи для одягу і аксесуарів. Дуже популярним і затребуваним на сьогоднішній день є вид рукоділля – пошиття вишиванок. Цей предмет національного одягу дуже популярний серед рукодільниць. Вишиванки виготовляють з льняного полотна, по якому за допомогою голки і нитки вишивають різні народні орнаменти в техніці вишивки хрестом або гладдю. Також, для вишивки хрестиком використовують спеціальну тканину – канву. Для вишивки хрестиком або гладдю великих робіт, використовують п'яльця або спеціальні верстати для вишивання. На них кріпиться канва або інша тканина і фіксується таким чином, щоб умільці було зручно вишивати. За допомогою голки можна не тільки вишивати, а й пришивати намистини , стрази або інші деталі до різних матеріалів. Наприклад, для виготовлення ошатного банта, слід взяти мереживо або атласну стрічку, а можна використовувати і фатин . З вибраного матеріалу слід виготовити бант. Прикрасити готовий бант можна за допомогою намистин, паєток або бісеру, пришивши їх за допомогою голки і нитки до матеріалу. Потім, готовий бант слід пришити або приклеїти до основи для шпильки. Ошатне прикраса для волосся готово! Також, за допомогою довгої голки довгим вушком можна виготовити декоративні ниткові штори. Для цього знадобиться шнур або щільна нитка, на яку, за допомогою голки, потрібно нанизувати намистини . Відмінно для цього підійдуть круглі намистини та кубічні намистини , а також < strong> стеклярус стане оригінальним елементом. Між кожною бусинкою можна зав'язувати вузлик на різних рівнях так, щоб намистини розміщувалися на різних відстанях.

Як правильно доглядати

Голки слід зберігати в спеціальних тубусах, коробочках або органайзерах для голок, в місцях, недоступних для дітей. Таке зберігання забезпечить безпеку вам і вашим дітям. Гострі і ріжучі предмети слід зберігати правильно.

Корисні поради при використанні голки

Якщо ви використовуєте в рукоділлі голку протягом тривалого часу, для запобігання натирання і пошкодження пальців, використовуйте спеціальні наперстки для пальчиків. Вони захистять вашу шкіру від уколів голкою та інших незручностей при вишиванні.

Якщо ви часто і регулярно користуєтеся різними голками, ви можете використовувати для їх зберігання спеціальні подушечки, в які можна встромляти голки, і таким чином зберігати їх, щоб в будь-який необхідний момент можна було швидко взяти необхідну голку.

Якщо ви втратили голку будинку на підлозі або на меблях, для її пошуку використовуйте магніт або пилосос, надівши на трубу капронову шкарпетка або іншу тонку тканину або сіточку.

Якщо у вашій голки відламало вушко, не поспішайте її викидати. З неї можна виготовити шпильку. На кінчик з поламаним вушком приклейте намистину або бісеринку, а можна, за допомогою густого лаку для нігтів, куля за кулею виліпити крапельку.

Відгуки

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.