place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.109 (м.КПІ)
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00
Особистий кабінет
<br>
Корзина

Подарунок для вас

9/9
9/9

Канва з малюнком

Схема для вишивки хрестом А-4 Пейзаж
NEW
1090-A-1595
(1)
32,98 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-4 Зустрічаємо весну
NEW
1090-А-1244
(3)
32,98 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-3 Вовки
NEW
1090-A-211
(1)
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-4 Лебеді
NEW
1090-A-1765
(2)
32,98 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-4 Метелики віньєтки
NEW
1090-A-1682
32,98 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-4 Весняні квіти
NEW
1090-A-1720
(1)
32,98 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-3 Виноград
NEW
1090-A-643
(1)
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-3 пейзаж
NEW
1090-A-1596
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-3 червоні маки
NEW HIT
1090-A-11111
(1)
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вишивки хрестом А-3 Літній настрій
NEW
1090-A-1352
(1)
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вышивки крестом А-3 Осень
NEW
1090-A-1436
65,96 грн
Товар відсутній
Схема для вышивки крестом А-3 Природа
NEW
1090-A-1471
65,96 грн
Товар відсутній
Новинки
Популярные в Категории

Канва з малюнком

Канва з малюнком являє собою текстильну основу, на якій друкарським способом нанесено схема для вишивки. Зазначено всі необхідні кольори для виконання картини і кількість ниток, бісеру або стрічок, у залежності від виду вишивки.

Для того, щоб вишивка виглядала закінченою і повною, на канві присутній фонове зображення, яке є тематичною і елементної частиною всієї картини. Нанесена схема призначена для повного або часткового вишивання. При не повній вишивки елементи будуть мати різний обсяг, намальовані будуть плоскими, а вишиті висоту різної величини, в залежності від вишивки нитками або бісером. Якщо вишивати все зображення воно буде більш яскравим, і його кольори не будуть відрізнятися між нитками, бісером і квітами на схемі.

Канва з малюнком для вишивання не використовується для декору одягу, аксесуарів і всього того, де можна застосувати звичайну вишивку. Такі роботи призначені для декору приміщень у вигляді картин. Їх можна підібрати за тематикою або кольоровій гамі, що підходить для дизайну кімнати, зали або будинку в цілому. Бажано не мати в одній кімнаті більше, ніж пари картин, інакше це вже буде виглядати як виставка, а не надання затишку вдома.

Перш ніж придбати канву необхідно визначитися з розміром картини. Початківцям майстриням рекомендується придбати, невеликі за розміром і прості за виконань, схеми. На них можна потренуватися у виконанні стібків, закріплення нитки, зрозуміти хочеться продовжувати такий вид рукоділля. Те, що на виконання схеми піде не так багато часу, що теж є плюсом, адже не у всіх є терпіння чекати остаточний результат своїх праць тижнями іл навіть місяцями.

Слід пам'ятати, що вишивка буде відмінно виглядати тільки за умови, що всі стібки виконані в одному напрямку і мають однакову натяг нитки. Важливо правильно і красиво закріплювати нитки, не варто використовувати вузлики. Рекомендується застосовувати «петлю», для закріплення, а так само ховати всі кінці ниток. Так само на вивороті добре видно всі переходь, які виконані між різними блоками квітів. Тому нитки варто ховати під сусідніми стібками, бажано схожого кольору. Для вишивки бісером використовують прозору мононитка , яка не так помітна, але і нею не варто переходити з одного кінця роботи в іншій. Краще всього закріпити нитку до закінчення вишивки одного елемента. І заново прикріпити нитку на початку іншого елемента. Це безсумнівно може зайняти більше часу та зусиль, але результат того вартий.

Використовують два види стібків в техніці хрест вишивання. У першому випадку хрестик виконується повністю за допомогою перехрещення двох діагоналей. При цьому на вивороті також рівні хрестики. Інший варіант зручно застосовувати коли у вишивці присутній довгі ряди одного кольору, тоді виконує напівхрест в одну сторону, а потім в іншу. В такому разі на вивороті тільки вертикальні лінії. І той, і інший варіант хороші, в залежності від схеми.

Вишиваючи бісером також можна застосовувати різні види стібків. Монастирський виглядає як напівхрест, тільки при кожному стежці на голку з ниткою нанизують бісер. Рядковий і стебловий являють собою техніку шва «назад голку, тільки в симетрії, так само зручно застосовувати для окремої фіксації бісеру. Шов вприкреп і арочний відрізняється тим, що одним стібком прикріплюється відразу ряд з декількох бісерин.

Купити канва з малюнком можна у магазині 100 iDEY. Наш інтернет-магазин гарантує якість товару, зокрема схем для вишивки, які мають точно нанесене зображення, з добре розділеними квадратиками, без зсувів.

Виробники і досвідчені рукодільниці рекомендують канву з малюнком пропрасувати праскою з парою, щоб матеріал не дав усадку і не деформувався безпосередньо під час роботи з вишивкою.

Набір для вишивання вже має необхідні нитки і голку, але має певні недоліки. Кольори підібрані в наборі можуть не подобається майстрині, тому купивши лише схему, можна підібрати будь-які відповідні кольори і відтінки. Для зручності, щоб нитки точно вистачило, на схемі вказано необхідна довжина для всіх кольорів ниток або кількість бісеру.

Для вишивки знадобляться такі матеріали:

  • Голка для вишивання бісером повинна бути дуже тонкою, щоб легко проходила крізь бісер, але при цьому в неї можна заправити нитка.
  • Голка для вишивання хрестом має довгасте вушко, для декількох ниток, але вона не дуже товста, щоб легко і непомітно проходила крізь канву. Звичайні голки також можна використовувати, але просмикування нитки у вушко може зайняти більше часу і затягнути весь процес роботи
  • Вишивка на канві з малюнком виконується за допомогою бісеру або ниток. Бісер може бути прозорим з кольоровою серединкою, блискучим, матовим, фарбованим, з різними переливами, так що залишилося не розгубитися при виборі його до схемах. Нитки для вишивання з акрилу, вовни, бавовни, льону, шовку мають різну товщину і характеристики. Найбільш популярними є нитки муліне.
  • Ножиці для роботи з вишивкою можуть бути спеціальними, навіть у вигляді щипчиків. Але також можна використовувати звичайні канцелярські.
  • Органайзери для роботи з вишивкою. Використовують баночки, коробочки, шкатулочки для того, щоб бісер не губився, плутався між собою, і його зручно було нанизувати на голку з ниткою під час вишивки бісером. Картонні органайзери зручно застосовувати для розділення ниток на кольори і відтінки. Так само в такому стані нитки не будуть плутатися між собою, і якщо це нитка муліне - то складові нитки не будуть відокремлюватися від основної.
  • Деякі умільці воліють працювати з п'яльцями або рамкою, яка натягує канву з малюнком, і в такому стані її вишивають.
  • Оформлення в фоторамку або багет. Картину можна прикрасити за допомогою картону, репсові стрічки, фетр та інших матеріалів. Головне правило полягає в тому, що рамка повинна лише доповнювати картину, а не привертати до себе увагу. Так само бажано оформляти композицію в одних тонах, або відповідній кольоровій гамі.

Необхідно пам'ятати про те, що для безпеки роботи з вишивкою і при будь-якому іншому рукоділлі всі матеріали та інструменти повинні бути в недоступному для дітей місці. Робоче місце повинно бути добре освітлено, бажано яскравим денним освітленням або денними лампами.

Закінчена канва для вишивки не повинна бути під впливом прямих сонячних променів або надзвичайної вологості. При необхідності виріб можна прати вручну або просто витрусити пил. Роботу так само можна помістити під скло, але варто пам'ятати про те, що вона не повинна стикатися зі склом, інакше може втратити свій вигляд.

Відгуки

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.