place Наш магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, СЕКЦІЯ 4 (м.КПІ)
9/9

Набори для скрапбукінгу

122-02061
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-01061
96,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-01060
96,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02059
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-01058
96,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02057
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02055
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02054
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-01053
120,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02052
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02051
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02050
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02048
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02049
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02047
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02046
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02045
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02044
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
122-02041
50,00 грн
Товар відсутнійнемає
Популярные в Категории

Набори декоративного паперу для скрапбукінгу


Скрапбукінг відноситься до такого виду рукоділля, в якому важлива кожна, навіть найменша, деталь. Багатошаровий дизайн, який використовується в оформленні скрап виробів, вимагає гармонійного поєднання різних матеріалів, і продуманості ідеї. Тому, перш, ніж приступити до роботи, кожна майстриня детально планує алгоритм робочого процесу, аж до ескізу обкладинок і сторінок, відзначаючи що і де буде розташовано. Такий підхід дуже правильний з декількох точок зору. По-перше: приступивши до роботи, ви не будете витрачати час на аналіз і «примірку» декоративних елементів. По-друге: в процесі роботи у вас ніколи не виникне ситуації, коли не вистачає деталей для декору. По-третє: готовий виріб буде виконаний якісно, з дотриманням головної концепції.

Асортимент товарів, які пропонуються для цього виду творчості, на щастя, настільки різноманітний, що майстрині не відчувають ні дефіциту різновидів, ні кількісного дефіциту. Відвідавши будь-який відділ товарів для творчості, можна підібрати щось цікаве для своїх майбутніх виробів. А в інтернет магазині для рукоділля - 100 IDEY можна купити все для скрапбукінгу в дуже великому асортименті, недорого і з оперативною доставкою в зручне для вас місце і час.

Окремо хочеться виділити набори для скрапбукінгу. Це вже складені і грамотно підібрані за кольорами, тематиці і змісту готові ідеї матеріалів, використовуваних в скрапбукінге, які значно полегшують майстриням підготовчий творчий процес.


Що собою являють набори для скрапбукінгу?


Набори для скрапбукінгу - це набори двостороннього декоративного паперу для скрапбукінгу. Складається набір з 10 квадратних двосторонніх аркушів з барвистими тематичними мотивами. Формат аркушів, як правило, становить 20см * 20см, або 30,5 см * 30,5 см. Папір має щільність в 200г / м. Такий папір досить щільний і, в той же час, м'який, гнучкий і податливий, що дозволяє використовувати його в різних цілях: в якості основи або фону, для декоративних прийомів і багато іншого. Крім усього іншого, папір можна підганяти під потрібний розмір або надавати листу форму за допомогою ножиць.

Переваги наборів для скрапбукінгу:

  • готові ідеї у вигляді підібраних мотивів;
  • універсальний формат;
  • практичність у використанні;
  • легкість в роботі;
  • доступна вартість;
  • великий асортимент різних видів;
  • сучасні дизайни, які використовуються в мотивах;
  • якісний матеріал.

Вибираючи для своїх майбутніх виробів скрапбукінг набори, ви значно економите час, набуваючи не тільки якісний матеріал, а й готові ідеї. Сучасний дизайн малюнків, квітів, візерунків представлених в наборах паперу, здатний наштовхнути вас на створення нових виробів.


Застосування наборів для скрапбукінгу


Досвідчені умільці давно оцінили такі готові набори для скрапбукінгу, і з задоволенням використовують їх в своїх самих різних виробах. Найпростішим застосуванням паперу з набору для скрапбукінгу є виготовлення листівки. Що може бути простіше? Досить підібрати аркуш паперу відповідного мотиву, відповідно до тематики майбутньої листівки. Щільність паперу з наборів дозволяє використовувати листівку в якості основи. Також папір можна застосувати в якості фону, приклеївши її на більш жорсткий каркас. Дуже стильним і сучасним прийомом в дизайні листівок є ефект 3D. Це коли при відкритті листівки з'являється об'ємна фігурка. Ще одним популярним декоративним прийомом в оформленні листівки є «накладне віконце». Коли на основний фон обкладинки листівки зверху накладається додатковий лист з вирізаним віконцем. Віконце може бути виконано в різних видах: в формі квадрата, кола, сердечка, квіточки і так далі. Накладне віконце цілком функціональне і відкривається, як окрема сторінка. Такі віконця можна декорувати, використовуючи рамки для скрапбукінгу, оверлей або шейкер. В останньому випадку, якщо мета - зберегти візуалізацію нижньої сторінки листівки, шейкер не потрібно заповнювати, а використовувати тільки частина його, а саме: порожнистий корпус і прозора плівка.

Ще папір з наборів для скрапбукінгу може використовуватися в якості барвистих сторінок для фотоальбомів. Залежно від тематики наборів, це можуть бути альбоми для фото новонароджених або просто дитячі альбоми, фото книги для фотографій тематичних фото сесій і так далі.

Декоративні листи паперу можна вирізати до потрібного розміру, можна обрізати краї листів фігурними ножицями, додаючи декоративності.

Цікава ідея: вирізати з різних листів ромби, квадрати, смужки або трикутники і зібрати їх в загальний лист, по типу «кладки плитки». Таким чином, у вас вийде невигадливий лист з фрагментами різних зображень, який можна використовувати в якості обкладинки для блокнота.


Інструменти, для роботи з наборами для скрапбукінгу


Для роботи з декоративним папером вам не обійтися без ножиць. Перед роботою переконайтеся, що леза ножиць гострі. Це важливо, щоб не зіпсувати обрізний край паперу, під час прорізання. Також вам знадобиться клей. Для застосування на прозорих матеріалах вибирайте невидимий клей, для приклеювання різних матеріалів і декоративних деталей можна використовувати клей ПВА, термоклей або інші види клею. Для розмітки можна використовувати олівець або маркер. Також вам можуть стати в нагоді такі інструменти: дирокол, степлер, нитки з голками.

Для додаткової прикраси своїх виробів ви можете сміливо використовувати різні матеріали, а також швейну фурнітуру, яка підходить за тематикою і задумом вашого вироби. Це можуть бути різні шнури або мотузка, намистини, стрази, бісер, коса бейка і багато іншого. Регілін може підійти як напівпрозорої вуалі, або для створення фактурних деталей, наприклад, бантиків. Милі і ніжні бантики допоможе створити коса бейка. Репсова стрічка добре підійде як роздільник або рамки. Також її можна використовувати в блокнотах і альбомах в якості закладки. У дитячих скрап виробах дуже мило виглядають елементи з фетру. Фетр купити різних видів ви можете в нашому інтернет-магазині.

Оскільки папір є досить уразливим матеріалом до багатьох факторів, для правильного її зберігання намагайтеся уникати джерел вологи. Не залишайте набори з папером під прямими сонячними променями. Зберігайте папір обов'язково в упаковці, окремо від інших матеріалів, особливо від таких, які можуть її пошкодити.

Показати більше

Часто задають питання:

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.