Корисні статті :: Новорічна ялинка з гофрованного паперу
 
 

Новорічна ялинка з гофрованного паперу

Свято Нового Року ще не скоро, але люди люблять готуватися заздалегідь. Та й вже стало прийнято, що в грудні більшість людей, так чи інакше, прикрашають свій будинок. Це можуть бути миготливі різноколірні гірлянди, всіляка мішура, милі серцю підвіски. Ялинка, якщо вона не в горщику і не буде пересаджена після свят в ліс, краще нехай буде з штучних матеріалів. Сьогодні можна купити ціле дерево до стелі, з гілками, як ніби вони справжні, і така ялинка прослужить господарям довгі роки. А можна придбати і зовсім маленькі ялиночки, навіть зроблені з маленьких ароматних гілок.

У нашому майстер-класі ми пропонуємо зробити невелику акуратну і дуже милу ялинку з гофропаперу. Вона легка і пухнаста, її легко можна зробити одному або в компанії, з такою роботою справляться навіть Ваші діти. Отже, для роботи нам знадобитися:

  • Гофрований папір  темного зеленого кольору. В нашому інтернет магазині 100Idey.com.ua – все для рукоділля є величезний вибір гофропаперу, самих різних кольоорів і їх відтінків.
  • Гнучкий дріт середньої товщини. Зручно використовувати флористичний дріт, він вже порізаний на відрізки і має рівну форму, на відміну від дроту в рулонах.
  • Пеньок, вазон, пінопласт або будь-яка інша основа для ялинки.
  • Репсові стрічки, парчові, стрічки з дротовим краєм і з новорічними малюнками. Маленькі ялинкові кільки, декоративні ягоди і фрукти,декоративні сніжинки, штучний сніг, шишки – все це можна використовувати при оформленні готової новорічної ялинки.

Щоб зробити заготовку з паперу, вирізаємо прямокутник шириною близько 6-7 см, причому, чим він буде довший - тим більше гілочка вийти в результаті. Звертаємо прямокутник в кілька разів, щоб прискорити роботу, і починаємо надрізати його, з одного боку. До кінця не дорізала близько сантиметра, намагаємося зробити надрізи однаковими. Повинна вийти бахрома, шириною близько 0,5 см.

Розправляємо всю смужку паперу і починається той етап, який з легкістю можна довірити дітям. Кожну смужку бахроми потрібно скрутити так, щоб вийшли голочка ялинки. Чим довше бахрома з папери- тим довше голки. Щоб досягти такого ефекту потрібно просто крутити папір в одну сторону, тільки обережно, щоб вона не відірвалася. Таких заготовок нам знадобитися близько 10 штук, але це залежить від розміру майбутньої ялинки.

Далі беремо відрізок дроту, фіксуємо на ньому кінчик гофрованої заготовки, за допомогою звичайного клею, і починаємо накручувати по спіралі. В кінцевому результаті повинна вийти пухнаста гілка, інший кінець паперу також потрібно закріпити клеєм. Щоб зробити велику гілку з декількох маленьких, можна спочатку сплести дріт разом або ж після того, як на нього намотали папір. Вибір залежить тільки від рукодільниці, можна поекспериментувати і побачити, який результат більше вам підходить і з яким варіантом найзручніше працювати.

З великих гілок вже можна збирати ялинку. Слід врахувати, що за конструкцією, на верхівці ялинки гілки коротше, а внизу - довші. Щоб було зручно з'єднати всі гілки, можна скористатися тимо ж дротом, ідеально, якщо він буде зеленого кольору, але навіть в іншому випадку, він буде мало помітним серед гілок.

Готову ялинку потрібно встановити в стійку підставку, вона може бути з дерева або пінопласту, можна помістити ялинку в горщик і залити все гіпсом - варіантом багато, і Ви напевно знайдете щось у себе вдома.

Поправляємо все гілочки, роблячи ялинку ідеальної, і можна приступати до декору. При бажанні, можна залишити саморобку і без нього, і це теж буде завершеним варіантом. На фото представлена ​​прикрашена ялинка з гофропаперу, за допомогою звичайних бантів з однотонною репсовою стрічки. Декор Вашого новорічного деревця може бути унікальним і неповторним, а всі матеріали Ви можете знайти в нашому новорічному розділі, де представлені всі матеріали, які можуть знадобитися не тільки для прикраси ялинки, а й для підготовки всього свята.