place Наш магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, СЕКЦІЯ 4 (м.КПІ)
9/9

Оверлей для скрапбукінгу

114-17
+
29,00 грн
114-15
+
29,00 грн
114-02
+
19,00 грн
114-03
+
19,00 грн
114-16
+
29,00 грн
114-23
+
29,00 грн
114-14
+
29,00 грн
114-19
+
29,00 грн
114-12
+
29,00 грн
114-18
+
29,00 грн
114-07
29,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-01
19,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-10
29,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-08
16,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-13
29,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-05
19,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-11
19,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-04
19,00 грн
Товар відсутнійнемає
114-21
29,00 грн
Товар відсутнійнемає
Новинки

Оверлей - оригінальний декоративний прийом для створення стильних ефектів в скрапбукінгуЗа останні кілька років скрапбукінг став дуже популярним і затребуваним видом рукоділля. Дуже захоплюючий і цікавий процес виготовлення скрап виробів захоплює абсолютно всіх: і дітей, і дорослих. Завдяки величезному асортименту всіляких товарів і матеріалів для скрапбукінгу, пропонованих різними виробниками, можна легко підібрати все саме необхідно для будь-якої категорії охочих займатися цим видом творчості. Для досвідчених майстрів виробники пропонує професійні інструменти і матеріали для скрапбукінгу Вони мають відповідну вартість, а їх асортимент неймовірно величезний. Для початківців рукодільниць, для легкого старту, є спеціальні набори для ознайомлення з цим видом рукоділля. Комплектація наборів може відрізнятися видами матеріалів і, відповідно, вартістю. Для дитячої творчості також є спеціальні набори, або варіанти матеріалів і товарів, які відносяться до стандартних або класичним, і, як правило, вони мають досить низьку вартість, в порівнянні з іншими. Але все це дуже відносно, і кожен бажаючий, може знайти все для скрапбукінгу в інтернет магазині для рукоділля - 100 IDEY за вигідними цінами і з оперативною доставкою.

Товари для скрапбукінгу умовно діляться на такі категорії:

 • інструменти (різні види канцелярських товарів);
 • декоративні матеріали (грунти, лаки, контури, пудри та інші);
 • основи і заготовки (блокноти, альбоми, шкатулки, фігурки і так далі);
 • папір (скрапбумага, папір тишею і інші види);
 • декоративні товари (намистини, стрічки, гліттер і інші);
 • декоративні елементи (оверлей, шейкери, фішки та багато іншого).


Що таке оверлей, і для чого він потрібен в скрапбукінгу?


Оверлей - це щільна прозора плівка з різними тематичними зображеннями. Оверлей для скрапбукінгу, це один з видів декоративних елементів, який використовується для різних цілей: як фон, як основа або накладна рамка, коли оверлей накладається поверх зображення, створюючи додатковий декоративний ефект. Але, мабуть, найпопулярнішою технікою прийому оверлею в скрапбукінге, є журналінг. Цей ефект апріорі присутный практично в кожній скрап поробці, і полягає він у нанесенні слів, написів, заголовків, описів і так далі. Застосовуючи в оформленні виробу оверлей, разом з ідеєю можна запросто передати настрій і атмосферу обраної тематичної концепції, вкладеної в скрап саморобку.


Види оверлей-плівок для скрапбукінгу


Різні виробники виготовляють і пропонують рукодільниця оверлей різних форматів. На поличках магазинів з товарами для скрапбукінгу можна зустріти оверлей таких видів:

 • у вигляді листів із суцільним мотивом (візерунком, орнаментом або малюнком);
 • у вигляді листів з додатковими сегментами, які можна вирізати;
 • у вигляді кіноплівки;
 • у вигляді фігурних рамок;
 • в формі геометричних фігур.

Різні види оверлей-плівки відрізняються між собою розмірами, тематичними мотивами і призначенням.


Особливості та переваги оверлею для скрапбукінгу:

 • висока декоративна здатність;
 • прозорість;
 • плівка гнучка і податлива в процесі роботи;
 • легко ріжеться, при цьому зовсім не рветься;
 • надає поробці багатошаровості (а це хороший показник для скрап техніки);
 • універсальність: оверлей можна використовувати не тільки в скрап виробах, але і в декорі інтер'єрів;
 • великий асортимент;
 • доступність.


Способи кріплення оверлею в скрап виробах


Варіантів, як можна закріпити оверлей на скрап поробці, існує ні багато, ні мало. Але цілком достатньо для того, щоб кожна майстриня змогла вибрати найбільш підходящий варіант для того чи іншого виробу так, щоб це було гармонійно, і не псувало концепцію виробу. Плівку можна пришивати, як вручну, так і машинним способом. Можна приклеювати, використовуючи для цього клей, що не залишає слідів на видимих поверхнях. Можна використовувати двосторонній або декоративний скотч. Також можуть підійти, скріпки, скоби.


Варіанти застосування оверлей-плівки в скрапбукінгу


Варіанти застосування оверлею не обмежуються абсолютно нічим. Досвідчені майстрині знаходять застосування оверлей-плівці практично у всіх своїх виробах. Це і фото альбоми, конверти та аналогічні вироби книги, і шкатулки, і листівки, і плакати, і карти, і метрики і багато-багато іншого.

Одним з найпопулярніших і простих варіантів застосування оверлею є використання його в якості підкладки під фотографію або навпаки - наклавши фото зверху фотографії, вигідно виділивши її на тлі всієї сторінки. Дуже стильний варіант застосування оверлею, який використовується в виготовленні фотоальбомів або блокнотів, в якості самостійних сторінок або розділових декоративних сторінок між основними функціональними сторінками. Окремі вирізані елементи оверлей-плівки можна використовувати в декорі обкладинок, заголовків, написів, фотографій і так далі. Функціональний варіант використання оверлею - як кишені (конвертики) для додаткових фото або заміток.

Крім усього іншого, оверлей-плівки з різними мотивами можна успішно поєднувати між собою, поєднуючи їх цілком або окремі їх елементи. Дуже гармонійно оверлей поєднується з шейкерами.


Інструменти, для роботи з оверлей-плівкою


Для застосування в роботі оверлею вам знадобляться різні інструменти, і залежить їх перелік від технік, які ви плануєте використовувати в своїй роботі. Але, в будь-якому випадку, вам знадобляться ножиці і клей. Термоклей може стати в нагоді, якщо ви плануєте використовувати термо стрази. Далі, в міру необхідності, це можуть бути нитки з голками, скріпки, скоби, скотч.

Для використання в додатковому декорі своїх скрап виробів, ви можете використовувати такі матеріали і елементи, як гудзики, шнури або гліттер купити. Для додаткового обсягу і фактури можуть стати в нагоді пінопластові кульки і регілін. Папір тишею, відрізняється особливою тонкістю, який може додати вашій поробці необхідної для скрапбукінгу багатошаровості.

Оскільки вся виріб складається з матеріалів і елементів, які легко піддаються впливу різних зовнішніх факторів, рекомендується зберігати скрап вироби далеко від відкритих джерел вологи, вогню, прямих сонячних променів і тому подібного. Уникайте також близького сусідства ваших виробів з гострими і гарячими предметами.


Показати більше

Часто задають питання:

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.