place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.109 (м.КПІ)
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00
Особистий кабінет
<br>
Корзина

Подарунок для вас

9/9
9/9

Серце з дроту

23.01.2017
Серце з дроту

Зовсім скоро день всіх Закоханих. Весь жіноча стать ніжно і трепетно ​​чекає подарунків і прагнути зробити його для своєї другої половини. Більшість чоловіків же більш спокійно ставляться до цієї події і їм досить складно пережити цей день з валентинками.

Сьогодні ми розглянемо дуже незвичайний і креативний варіант створення серця, але серця не простого, а з дроту. Ця технологія створення прикрас і декору вже давно популярна за кордоном, але ще не дійшла до нас. На фото, Ви можете бачити, що це дуже і дуже красивий подарунок , який може стати рамочкою для фото, невеликим кулоном або частиною декору Все залежить від розміру серця.

Для створення нашої краси нам знадобитися такі матеріали та інструменти :

  • Кольоровий дріт для рукоділля , в даному випадку були обрані червоний, зелений кольори . Основна дріт для каркаса має товщину 2 мм, додаткова дріт для кріплення елементів & ndash; 0,5 мм.
  • Перлові намистини рожевого або червоного кольору, діаметром 6 мм. < / li>
  • Перлинні намистини білого кольору, світло-зеленого і кольору айворі, діаметр відповідно & ndash; 8 мм, 10 і 12 мм.
  • Акрилові намистини золотого кольору.
  • Кришталеві намистини зеленого кольору і діаметром в 4 мм.
  • Намистини кубічному і серцеподібної форми.
  • Для роботи з дротом необхідні плоскогубці і круглогубці. < / li>

Першим кроком, на шляху до створення серця, буде його каркас. Символічно, що він буде складатися з двох сердець, таким чином, щоб маленьке повністю містилося всередині зовнішнього серця. Нам потрібна дріт завтовшки в 2 мм і довжиною близько 30 мм, так як ми буде робити невеличкий кулон . Чим довше відрізок дроту & ndash; тим більше серце вийде. За допомогою круглогубцев формуємо форм серця, таким чином, щоб усередині вийшли невеликі завитки. Далі від цієї ж дроту відрізаємо 12 мм і загинаємо в маленьке сердечко такої ж форми, з завитками всередині. Плоскогубці нам знадобляться для того, щоб надійно утримувати дріт, поки ми її згинаємо.

За допомогою тонкого дроту закріплюємо маленьке серце всередині великого. Досить трьох місць з'єднань. Можна використовувати дріт контрастного кольору, як в даному випадку, або ж підібрати точно в тон, роблячи місця фіксації максимально непомітними. Після того, як наша основа з дроту готова & ndash; можна приступати до її декору.

Спочатку зробимо вуаль з намистин, для цього нанизуємо на тонкий дріт 46 кришталевих намистин зеленого або синього кольору. Фіксуємо кінець дроту на завитки великого серця, і переносимо на цей відрізок 2 намистини. Фіксуємо дріт на іншій стороні серця. Далі робимо містки з 3, 4, 5, 6, 7, 9,10 намистин, просуваючись в боці серця. Відрізаємо дріт на деякій відстані і нанизуємо по черзі червону намистину під перли, дві намистини кубічної форми, одну і одну перлову намистину кольору айворі. Закріплюємо дріт на маленькому серці.

На правій половині великого серця фіксуємо перлову намистину світло-зеленого кольору. На правій половині маленького серця буде розміщуватися біла перлова намистина. Намистини прикручуємо за допомогою тонкого дроту, якою ми з'єднували заготовки. На крайній частині великого серця ми прикріпимо невеликі золоті акрилові намистини. Для цього на закріплену дріт нанизуємо пару десятків намистин, або навіть бісеру, а далі обкручуємо цю нитку навколо основи. В даному випадку було використано 16 намистин.

Ну ось і все, наш маленький і дуже милий кулон готовий. Він не зрівнятися зі стандартними валентинки з паперу та точно порадує вашу другу половину. В залежності від уподобань майстра і майбутнього господаря, можна використовувати інші кольори, змінити декоративні матеріали на основі або ще що-небудь. Адже головне & ndash; це ідея, а далі творчий процес вже не зупинити.

Цікаві варіант можна знайти в мережі інтернет, можливо Ви не знайдете докладний майстер-клас, зате побачите всілякі варіації оформлення серця з дроту. Досить популярним матеріалом для декору можна вважати чеська і китайський бісер, біжутерні підвіски, намистини на пінах. Для масивних прикрас підходять серця з кабошонами, які представляють собою основу-сеттінг, яку заливають смолою або поміщають всередину натуральні камені. Камені можуть бути і у вигляді намистин, їм надають такий вид для зручності використання при створенні прикрас і для декору.

Простим і доступним декором, який до того ж виглядає дуже красиво, можна назвати нитки. Найкраще використовувати пряжу, яка підходить для в'язання, вона більш щільна і товста, буде виглядати в поделке виразніше і об'ємно. Фіксують такі нитки на основу з дроту або навіть дерева, можна як за допомогою дроту, так і клеєм.

Творіть разом з нашим магазином для рукоділля 100IDEY.com.ua адже у нас є всі необхідні матеріали практично для будь-якого виду творчості, а також супутні інструменти, які обов'язково стануть у пригоді як починає, так і дослідної майстрині.

Коментарі

Повідомлення не знайдені

Нове повідомлення