Корисні статті :: Створюємо яскравий топіарій із фетру
 
 

Створюємо яскравий топіарій із фетру

Топіарії не дарма називають деревом щастя. Такий виріб не тільки прикрасить ваш будинок, а подарує багато позитивної енергетики, добро і благополуччя в родині. Весь корисний вплив топіарія на власників, значно посилюється якщо зробити його своїми власними руками. Сьогодні ми будемо створювати топіарій з фетру - це дуже м'який і приємний на дотик матеріал, він теплий і має яскраве забарвлення. Квіточки з фетру виходити дуже красивими, приємними на дотик, вони точно подарують тепло і затишок власнику такого деревця.

Для того, щоб самостійно зробити деревце з фетру нам знадобляться такі матеріали та інструменти, які можна придбати в нашому інтернет-магазині:

Перш ніж приступати до роботи необхідно підготувати всі матеріали, які будуть потрібні при роботі. Горщик для топіарія можна придбати в магазині, або ж знайти вдома будь-якої обридлий, але стійкий посудину. Якщо зовнішній вигляд такого вазона є незадовільним - його можна пофарбувати, обклеїти тканиною або фетром або використовувати техніку декупажу. Всі інші матеріали і інструменти для рукоділля пропонує придбати магазин для рукоділля 100IDEY. Дуже часто фетр продають в листах формату А4, для нашого топіарія потрібно 2 листа зеленого фетру і мінімум 5 аркушів для квіточок. Замість пенопластікового кулі багато пропонують просто скачати кулю з паперу, але він не вийти рівним і красивим, з ним набагато складніше працювати.

Самим трудомістким вважається процес створення квіточок, і справа не в їх складності, вони робляться легко і швидко, а в їх кількості. Для того, щоб топіарій вийшов красивим, пишним і барвистим потрібно зробити досить багато квіточок, їх повинно бути точно не менше 30 штук. Щоб зробити трояндочки з фетру необхідно нарізувати заготовки у вигляді кола. Квіточки будуть маленькі і великими, тому і кола вирізаємо двох розмірів. Листочки з зеленого фетру будуть також двох видів - великі, з чотирма кінцями, і самі звичайні. Для зручності можна використовувати шаблони з картону, складати листи фетру в кілька разів, щоб за один вирізати відразу кілька деталей.

Для того, щоб вийшла трояндочка з кола потрібно розрізати його по спіралі. Чим більше витків буде - тим пишніше вийде квіточка. Щоб надійно прикріпити квітку до пінопластової кульки, необхідно вирізати для кожної троянди невелике коло-денце. Після того, як всі спіральки були вирізані, можна приступати до складання. Включаємо клейовий пістолет, щоб він нагрівся і починаємо закручувати кожну спіраль по колу, формуючи трояндочку. Щоб кінець фетру не відклеювався і троянда не розпалася фіксуємо його крапелькою клею. Внизу троянди приклеюємо денце, а в центр красиву велику намистину. Такі ж операції повторюємо з усіма іншими заготовками.

Після того, як зроблені всі квіточки, вирізані листочки, можна приступати до оформлення пінопластового кульки і палички-стовбура. Забарвимо їх неагресивним акриловою фарбою з балончика або банки. Колір потрібно вибирати відповідний до квітів фетру. Таким чином, навіть якщо буде проглядатися кулька-основа, це не буде так помітно через її колір. Щоб деревце добре зафіксувалося в горщику потрібно заповнити його камінчиками, гіпсом, папером з клеєм та іншими наповнювачами. Щоб прикрити вміст квіткового вазона виріжемо з зеленого фетру коло, трохи менше діаметра горщика, який буде виглядати як травичка. Закріплюємо паличку з одного боку в вазончик, з іншого боку нанизуємо на неї кульку, закріплюючи клеєм.

Далі має бути найприємніший і легкий етап створення топіарія - його оформлення. Починати потрібно з верхівки і поступово рухатися вниз. На основи листочків наносимо клей і стискаємо їх між собою. Таким чином зігнемо звичайний листок і четирьохлисний, вони стануть більш об'ємними і природними. Чергуючи квіточки різного розміру і кольору, розбавляючи їх листочками, заповнюємо весь простір пінопластової кулі. Для фіксації заготовок з фетру використовуємо той же гарячий клей.

У магазині для рукоділля 100idey.com.ua можна придбати матеріали для додаткового декору топіарія. Стовбур дерева часто перев'язують бантом з стрічки, прикрашають намистинами, гудзикамиі стразами. Квітковий вазончик також обв'язують стрічками, тасьмою, мереживом, тканинами і фетром. При оформлення топіарія, і будь-яких інших виробах потрібно підбирати матеріали, які поєднуються між собою, не потрібно використовувати більше трьох-чотирьох кольорів в дизайні і багато яскравих акцентів.

Ніколи не варто обмежуватися ідеями майстер-класів. В одному виробі можна використовувати кілька варіантом. Замість круглої заготовки з пінопласту можна використовувати півсферу або навіть куб. Квіточки з фетру можуть бути самого незвичайного кольору - навіть бірюзові і чорні. Доповнити фетрові квіточки можуть квіти з латексу, тканини або фома - все в руках умільці. Головне - творити і не боятися експериментувати.