place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.109 (м.КПІ)
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00
Особистий кабінет
<br>
Корзина

Подарунок для вас

9/9
9/9

Заготовки для вишивки

Заготовка для вышивки бисером Рушник на щастя на долю, орнамент 30x250 см
NEW
1092-BR-8
(1)
+
140,17 грн
Заготівля для вишивки бісером Рушник на щастя на долю, Хліб і сіль 30x250 см
NEW
1092-BR-11
(1)
+
140,17 грн
Заготівля для вишивки бісером Рушник на щастя на долю, лебеді 30x200 см
NEW
1092-BR-1
(1)
127,50 грн
Товар відсутній
Заготівля для вишивки бісером Рушник на щастя на долю, голуби 30x200 см
NEW
1092-BR-9
(1)
127,50 грн
Товар відсутній
Заготівля для вишивки бісером Рушник на щастя на долю, калина 30x200 см
NEW
1092-BR-3
(1)
127,50 грн
Товар відсутній
Заготівля для вишивки бісером Рушник до Великодня 30x50 см
NEW
1092-BR-13
78,57 грн
Товар відсутній

Заготовки для вишивки

Заготовки для вишивки зроблені на основі водорозчинного флізеліну. Вишивка хрестом або використовувати для цього бісер – вибір рукодільниці. Флізелін має вигляд бумагоподобного нетканого матеріалу на основі целюлози і поліестеру, На відміну від паперу він більш міцний і практично не мнеться.

Для того щоб почати роботу необхідно вирізати заготовку і зрозуміти, на якому місці одягу буде вишивка. Потім флізелін надійно закріплюється на основі і виконується вишивка бісером або нитками у звичайній техніці. Після завершення роботи виріб промивається у воді і водорозчинний флізелін вымивается, не залишаючи ніяких слідів фарби або матеріалу. Залишається тільки гарно вишитий візерунок без метушні зі схемами і проглядывающих на тлі вишивки надрукованій схеми.

Лист флізеліну буває на клейовій і не на клейовій основі і від цього залежить те, як заготівля буде фіксуватися на виробі. Клейовий флізелін вирізають і прикладають до виробу, і за допомогою праски, і тканини між ними, заготівля приклеюється. Якщо клейової основи немає, то заготівлю приколюють шпильками або наметивают за допомогою ниток.

Для вишивки бісером можна використовувати різні види стібків. Монастирський шов схожий на вишивку хрестиками, тільки з однією діагоналлю. Рядковий шов виконується не по діагоналі, а в техніці назад голкою. Стебловий – це перевернутий рядковий. За технологією обмотки виконується обмотувальний шов, тільки з нанизуванням бісеру при кожному проколі тканини. Шов вприкреп і арочний є найшвидшими видами, так як є можливість нанизувати відразу кілька бісерин.

Для роботи необхідні качетвенные матеріали – бісер, нитки для вишивання і тонкі, але міцні, голки. Адже саме від матеріалів та інструментів залежить те, наскільки приємним та легким буде процес вишивки. Також для гарного результату необхідно точно дотримуватися схеми, але при бажанні намальовані кольору можна замінити своїми, залишилося тільки не заплутатися який колір відповідає якому бісеру.

Магазин, рукоділля з яким завжди в радість – 100idey.com.ua

Поради при роботі з водорозчинним флізеліном:

  • Не використовуйте пар при фіксації флізеліну праскою.
  • Температура праски повинна бути 100-120 градусів.
  • Тривалість контакту праски з матеріалом – 12-15 секунд, інакше він не зафіксується або дасть усадку.
  • На деяких видах тканини, на подобі атласу, флізелін не може приклеїтися, тоді його можна намітати ниткою, яку в кінці роботи легко прибрати.
  • Не можна клеїти за допомогою праски без використання прокладних тканини, так як матеріал може зменшитися в розмірах.
  • Ні в якому разі не мочіть матеріал, поки робота не буде виконана повністю.

Переваг такого способу вишивки дуже багато. Це вигідно в ціновому відношенні, за допомогою заготовок можна створити свій візерунок і самостійно розташувати елементи в порядку і на тому місці, на якому хочеться. При вишиванні не потрібно весь час поглядати на окрему схему або як її переносити на тканину, так само візерунок буде рівним, за допомогою промальованих квадратиків, що не вийшло б на чистій тканині. Можна використовувати прозорий бісер, крізь який зазвичай видно надруковані на основі схеми. Після розчинення флізеліну залишається чиста, нефарбована тканину, без будь-яких залишків матеріалу. Вишивка при цьому виглядає дуже акуратно, красиво і ніжно.

Флізелін легко проколоти голкою і він не ускладнює процес вишивки. Купити голки можна в нашому магазині, як і інші інструменти для рукоділля. На схемах легко розрізнити кольори, зображення чітке, з промальованими отворами, для проколу голки. Інтернет-магазин 100IDEY гарантує відмінну якість товару, який знаходиться у нас у продажу.

Заготовки для вишивки застосовуються, в основному, для одягу. Ними прикрашають подоли сукні, спідниці, використовують для футболок, кофтинок, блузок, сорочок і вишиванок. Але також можна їх застосовувати для скатертин, покривал, мереживних серветок і скатертин. Буде дуже яскраво і оригінально виглядати вишитий клатч, гаманець або сумочку. Можна вирізати з фетру заготовку для брошки і вишити її бісером за допомогою водорозчинного флізеліну.

Відгуки

Доставка - вся Україна

Кривий Ріг, Донецьк, Севастополь, Полтава, Луганськ, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів, Одеса, Сімферополь, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Київ, Маріуполь, Горлівка, Знам'янка, Устилуг, Дніпрорудне, Красноперекопськ, Барвінкове, Буринь, Прип'ять, Кам'янка, Корюківка, Свердловськ, Попасна, , Костопіль, - всі міста України.